beautiful-young-woman-blows-dandelion-wheat-field-summer-sunset-beauty-summer-concept_edit

תמר מומחית בנטורופתיה
ותזונה טבעית

שיטה טבעית ייחודית לריפוי מחלות עם הצלחה של 97%    

המטרה שלי כמטפלת בנטורופתיה

לעזור לזהות את הגורם שהוביל להתפתחות מחלה
לתת אסטרטגיה יעילה כדי שתוכלו לחסל אתו בדרך מהירה
ללמד ידע ייחודי המאפשר למנוע מחלה בעתיד

מהי רפואה בתזונה?

בריאות זאת מתנה שאנו מקבלים בלידה. כדי לשמור עליה לאורך כל החיים, הגוף מצויד במנגנון לריפוי עצמי משוכלל - מערכת החיסון. הוא פועל באופן אוטומטי בכל גיל וכל מצב. מרפאה שברים, מנטרלת רעלים, משמיד חיידקים, שומר עלינו: גם ללא הכרה, בחוסר מזון, מים, קור, חום וחלל החיצון.
הרפואה הטבעית פועלת יד ביד עם מנגנוני הריפוי הטבעי. רואה במחלה תגובת הגוף בהתמודדות עם סכנות לבריאות. על מנת לשפר ולקדם תהליכי של רפואה שלמה, רפואה טבעית משתמשת בכלים כמו טיפול תזונתי, איזון מערכת הורמונלית, שחרור מצבי סטרס וניקוי רעלים. טיפולים אלו עוזרים לשקם את הבריאות בדרך בטוחה ומהירה ללא תופעות לוואי.

למה טיפולים נטורופתים ממצטיינים בריפוי מחלות וכאבים כרוניים?

האם יש יותר בטוח מטבעי?

הכסף מניע את העולם. אינטרסים כלכליים משפעים על מחקרים מדעים ויצור תרופות חדשות. אבל סגולות הריפוי הטמונים בתזונה טבעית אינם תלויות בכסף וגילוי המדע. הן מותאמות לגוף האדם אינם זקוקות לשיפורים. יעילות ב100% לבריאות  נגישות, זמינות ובטוחות לשימוש. עוזרות תמיד לכל אחד, עם כל בעיה ובכל מצב.

האם יש יותר מתקדם מטבעי?

העולם משתנה. התקדמות הרפואה תלויה בהתפתחות המדע, המאפשרות לרופאים לחקור תפקודי ויכולות גוף האדם. בהתאם לגילוים מודרניים באים תרופות והנחיות רפואה. אבל תכשירים שנוצרים בהתבסס על ידע חלקי, אינם יכולים להיות יעילים וכל הזמן מתחלפים.
גוף האדם עם יכולות, שאינו בהשיג יד של הרפואה, זקוק לתרופות מאותה רמה. תכונות רפואיות שהטבע טמן בפירות, ירקות וצמחי מרפא מותאמות לבריאות בצורה משלמת, אינם זקוקים לשיפורים לפי גלויי מדע. מגנות ושומרות על בריאות בצורה מושלמת ובטוחה ללא תופעות לוואי.

האם יש יותר אמין מטבעי?

אנחנו מקבלים בריאות בלידה כמתנה гכדי  שנוכל לשמור עליה בקלות, הטבע פיזר מתנות נוספות - סגולות ריפוי טבעיות של פירות, ירקות וצמחי מרפא. עם ידע ייחודי בתזונה, אפשר להשתמש בכוח הנפלא, ולהפוך כל סעודה לכלי עוצמתי המוביל לרפואה שלמה.

כמו שאמר גדול מהרופאים רמב"ם:

''שמזונותיך יהיו לתרופתך...'' 

האם יש יותר מוצלח מטבעי?

שימוש קבוע בסגולות הריפוי של תזונה טבעית, עושה מהפך בחייכם: שם סוף לכאבים, מנצח מחלות כרוניות ומקפיץ את איכות חייכם למימד אחר. נותן שליטה על הבריאות בידיים שלכם עם יכולת לעזור לעצמכם וליקיריכם לאורך כל החיים.

COACHING ואימון בריאותי אישי וסדנאות

יעוץ בריאות לכל משפחה, אורח חיים בריא, אמון בריאות לספורטאים. יעוץ בריאות למחלות כרוניות למחלות אוטואימוניות, איזון הורמונלי, ניקוי רעלים, כבד שומני, 

תנועה טיפולית

תרגילי יוגה, תרגילי פילטיס, פילטיס שיקומי לטיפול בכאבי מפרקים, לכאבי גב תחתון, כאבי צוואר, כאבי שרירים תפוסים, כאבי עצם הזנב, התכווצויות ברגלים, אצבעות נרדמים,

טיפול נטורופתי בתזונה

תזונה נכונה, טיפול תזונתי, דיאטות תזונה. תזונת ספורטאים, תזונה לחולי סרטן, להורדת כולסטרול, להורדת לחץ הדם, כבד שומני, תזונה לחולי סוכרת, דיאליזה, גאוט, חולי לב. 

אימון לאורח חיים בריא

אימון וליווי לאורח חיים בריא, סדנאות לאורח חיים בריא, COACHING לתזונה נכונה

טיפול בצמחי מרפא

צמחי מרפא לאיזון הורמונאלי, לאיזון תפקודי בלוטת התריס, צמחי מרפא להורדת כולסטרול, צמחי מרפא להורדת לחץ הדם, נגד צינון, צמחי מרפא לחרדה ודיכאון, ניקוי רעלים.

טיפולי גוף מסאג' עיסוי

עיסוי, מסאג', טיפולי גוף. עיסוי רקמות עמוק, עיסוי איורוודה, עיסוי רפואי, עיסוי ספורטאים, עיסוי רפואי, עיסוי תאילנדי, עיסוי לכאבי גב, כאבי צוואר, שרירים תפוסים, טיפול שיקומי לאחר ניתוח

השתמשו ברפאה טבעית ותיראו איך היא לוקחת את הבריאות שלכם לרמה מעל כולם!

למי רפואה טבעית עוזרת?

לבריאות האישה

Lady with Folded Arms_edited.jpg

לבריאות הגבר

Serious Basketball Player_edited.png

לבריאות הילד

Пасхальный заяц костюм

לבריאות בעל חיים

Дружба на всю жизнь

המטרה של רפואה טבעית: ליהנות מבריאות מצוינת בדרך בטוחה ללא תופעות לוואי.

Family in Bed_edited.png

תנו לגוף שלכם הרגשה מצוינת!

אנשים ממליצים על טיפולים של תמר

הגעתי לתמר עם כאבי בטן חוזרים שהפריעו לשגרת היום, ניסיתי לבדוק את הסיבות במרפאה ואצל רופא המשפחה אבל התוצאות הגיעו תקינות לחלוטין. אחרי הטיפול והדאגה של תמר סוף סוף דעכו הכאבים עד שלא היו. מודה לה כל כך על טיפול מסור שמשקף את הידע והמקצועיות שלה בתחום ובכל מה שנוגע לרפואה טבעית ונכונה.
noa f

תמר מטפלת בנטורופתיה, ריפוי מחלות בתזונה טבעית, אורנית​, מרכז הארץ

אני מתאמן ג'ודו מקצועי והגעתי לתמר עם כאבי גב מאוד חזקים, שלא אפשרו לי אפילו להתכופף. בזכת, תוכנית טיפול שהיא הביאה לי הצלחתי לחזור לתפקוד מלא תוך כמה ימים. היום אני שומר על ההמלצות שקיבלתי ואני לא זוכר יותר מה זה כאבי גב. 
David S 

תמר מטפלת בנטורופתיה, ריפוי מחלות בתזונה טבעית, אורנית​, מרכז הארץ

במשך שנים רבות סבלתי מעודף משקל, כולסטרול גובה וסוכרת. לא הצלחתי לאזן את הסוכר באמצעות דיאטה. נאלצתי לקחת תרופות. קיבלתי מתמר ייעוץ בריפוי טבעי וליווי אישי במשך כמה חודשים, הופתעתי לגלות בבדיקות הדם שהסוכר שלי מאוזן, הפסקתי לקחת את התרופות. הרגשתי הרבה יותר פעילה וחיה. מודה לתמר על כל רגע ועל הטיפול הנפלא והמסור שלה. 
 Anna Y

תמר מטפלת בנטורופתיה, ריפוי מחלות בתזונה טבעית, אורנית​, מרכז הארץ

כאן נוסחה מנצחת לבריאות שלך!