top of page
רמב"ם 

''שמזונותיך יהיו לתרופתך... ''

group-raspberries-wooden-table.jpg

תמר נטורופתית תזונה רפואה משלימה

נטורופתיה תזונה

שיטה אלטרנטיבית בתחום רפואה משלימה עם תוצאות מצוינות

מהי נטורופתיה תזונה

גוף האדם כולל את כל היסודות של הטבלה המחזורית, כגון: נתרן, כלור, ברזל, אבץ ואחרים. הם ממלאים תפקידים חשובים בגוף וחיוניים לבריאות הגוף והנפש.
מחסור באחד המרכיבים משבש את תפקודם של איברים שונים ומוביל להתפתחות מחלות רבות.
מכיוון שתזונה היא מקור יחידי המספק לגוף את הרכיבים הללו, היא הופכת לגורם מרכזי בקביעת בריאות האדם.

נטורופתיה תזונה лבריאות הגוף והנשמה

טיפול נטורופתי בתזונה מומלץ לריפוי מחלות:

חיידק הליקובקטר

המאבק של רפואה רגילה בכאבי בטן באמצעות תרופות קשה ואינו יעיל. החיידקים, ווירוסים ופטריות מפתחים חסינות נגד תרופות ואדם אינו מתרפא אך סובל מתופעות לוואי קשות יותר ממחלה עצמה. מטבע הדברים תמר נטורופתיה ותזונה ניגשת לבעיה מנקודת ראיה שונה ורואה בכל מזיקים יצורים חיים הזקוקים למזון ולתנאי מחיה כדי להתקיים. הם ניזונים מפסולת תזונתית המצטברת בגופנו כתוצאה מאורח חיים לא בריא ומביאים להתפתחות מחלות רבות חיידקי הליקובקטר, פטריות, דלקות, הצטננות, כאבים, סרטן ועוד.
תפריט תזונה בהתאמה אישית מנקה רעלים, מחזק את מערכת החיסון ומסייעה להתגבר על מחלות דלקתיות, סרטן פטריות חיידקים ועוד בדרך טבעית ללא תופעות לוואי 

illustration-internal-organs-is-man-body-against-gray-background_edited_edited.png
Joint Pain_edited.jpg

דלקת מפרקים שגרונית

הריפוי של רקמות שונות בגוף, כמו סגירת פצעים, שברים, התקף לב, שבץ מוחי וריפוי מפרקים, מתרחש בזכות בניית תאים חדשים המחליפים את התאים הישנים. תזונה היא מקור הספקה לבנית התא. מחסור ביסודות בניה פוגע בתהליך חידוש התאים ומוביל לפצעים שאינם מחלימים, הרס רקמות הגוף כמו סחוס, ועצם המלווים בכאבים ממושכים.

תמר נטורופתיה קובעת תפריט דיאטה תזונה לדלקת פרקים המספק את המרכיבים הנחוצים לבנית התא במטרה לשפר תהליך הריפוי ושיכוך כאבים .

מחלות מטבוליות

אבחון מחלות ברפואה מודרנית מתבצע באמצעות בדיקות דם הבודקות מדדי דם שונים. סטייה של ערך מסוים מתפרשת כמחלה. למשל עלייה בסוכר, כולסטרול, מחסור בברזל וכו'. לכן אם נדע למנוע שינוים בערכים של דם נצליח למנוע מחלות.

גורם העיקרי שיוצר שינויים בדם הוא מזון. תרכובות כימיות שנוצרות במערכת העיכול מתערבבות עם הדם ומשנות את היחס הקבוע בין הרכיבים. מערכות הגוף מתוכננות לשמור על איזון הקבוע, לכן מפנות עודפי חומרים דרך עור, כבד, כליות וגרון.
תזונה שיוצרת כמויות פסולת תזונתית וגורמת לשינויים חזקים בדם, מכבידה על תפקודי הכבד, הכליות, הלימפה ועוד ומביאה להתפתחות מחלות כמו סוכרת גאוט כולסטרול גבוה, לחץ דם גבוה, בלוטת התריס ועוד.
נטורופתיה תמר מגדירה תפריט תזונה בהתאמה אישית, המנקה את הדם ומחזיר את איזון הרכיבים לגבולות הנורמה.

diabetes-glucometer-with-finger-glucose-
young-brunette-woman-having-headache.jpg

בדיכאון

מחקרים מדעיים שנערכו בשנות ה-60 הוכיחו שיש קשר חזק בין דיכאון להורמון ההנאה סרוטונין.
מעל 85% מסרוטונין נוצר במערכת העיכול, וכמות שלו תלוי בסוג התזונה. מזון שאינו מספק את הרכיבים הנחוצים לפירוק סרוטונין, גורם למחוסר בסרוטונין המתבטא בגוף כמתח נפשי, דאגות, חרדות ובמקרים הקשים כדיכאון.

נטורופתיה תזונה בונה תפריט דיאטה המספקת את המרכיבים הדרושים להיווצרות סרוטונין, מונעת התפתחות מחלות ועוזרת לנצח מתח נפשי, חרדה ודיכאון בדרך טבעית ללא תופעות לוואי. 

Therapy Session_edited.jpg

רוצים להשיג תוצאות מצוינת ללא תופעות לוואי?

תמר נטורופתית תזונה עם שיטה שעושה מהפך בחיים

טיפול טבעי במחלות

Десерты

טחורים

man-holds-cactus-isolated-white-background-hemorrhoids-concept_edited_edited.jpg

תזונה היא מקור של פסולת תזונתית.  בהתאם לסוגי המזון נוצרים סוגים שונים של פסולת תזונתית. תזונה לא נכונה יוצרת פסולת קשה לעיכול וגורמת לעצירות. פסולת מצטברת במעיים, מאבדת נוזלים והופכת ליציקת בטון, שיוצרת לחץ על קירות מעיים פוגעת בכלי דם וגורמת להיווצרות של טחורים. 

Подробнее

Десерты

סוכרת

world-diabetes-day-close-up-picture-usin

מצבו בריאותי של אדם נבדק באמצעות בדיקות דם. מדדים שיוצאים מטווח הנורמה מצביעים על מצב מחלה. למשל עליה בסוכר מסמלת סוכרת. מכיוון שתזונה היא המקור העיקרי לשינוי רמות סוכר בדם, היא הגורם העיקרי להתפתחות הסוכרת ומחלות מטבוליות אחרות. 

Подробнее

Десерты

בלוטת התריס

total-t3-test-diagnosis-hyperthyroidism-hypothyroidism-patient_edited.jpg

כל מערכות בגוף פועלות בזכות עבודת הורמונים, שרובם מתפרקים מהורמון סרוטונין. 80% של סרוטונין נוצרים במערכת העיכול, במהלך עיכול המזון. תזונה שאינה מספקת רכיבים נחוצה להיווצרות סרוטונין, פוגעת בתפקודי של כל מערכות הגוף. כולל ריפוי הטבעי. 

Подробнее

Напитки

בעיות עור

Allergic Reaction

העור הוא האיבר הגדול בגוף שמנקה ומפנה פסולת מהדם.

תזונה לא נכונה יוצרת כמויות גדולות של פסולת תזונתית שמצטברות בשורשי השערות ושכבות חיצוניות של עור. כתוצאה נוצרים חצ'קונים, שחורים, פצעי אקנה, סבורה, פסוריאזיס, אקזמות ועוד, 

Подробнее
להירשם לייעוץ ונחזור אליך בהקדם
bottom of page